FAQ dzielonych postępów


Łączenie kont

Po zalogowaniu się do Realm Royale wyświetlone zostanie powiadomienie o możliwości łączenia kont. Możesz również odwiedzić https://my.hirezstudios.com/ i zalogować się do wybranego konta Hi-Rez. Po zalogowaniu się, kliknij przycisk „Połączone konta”, aby dowiedzieć się, które z nich są już połączone. Możesz połączyć/rozłączyć swoje konto Xbox One na tym ekranie.

Połączone konta zostaną automatycznie połączone po wprowadzeniu dzielonych postępów, więc nie musisz zrobić nic więcej – pod warunkiem, że masz już połączone swoje konta za pomocą naszej strony!

 

FAQ dzielonych postępów

Które platformy wspierają dzielone postępy?

W chwili obecnej, funkcja ta będzie dostępna na Steam, Xbox One i Discordzie (pod warunkiem, że konta są połączone pod to samo konto Hi-Rez).

Co zostanie połączone po połączeniu kont?

Połączone zostaną poniższe dane z twoich kont: doświadczenie klas i Biletu rozgrywek i przedmioty w Zbrojowni.

Co stanie się z moimi Koronami?

Korony posiadane na PC będą mogły być używane wyłącznie na tej platformie. Korony na Xbox One będą mogły być użyte na wszystkich platformach. Od teraz, Korony kupione na PC będą aktywne wyłącznie na PC, a Korony kupione na Xbox One – na wszystkich.

Jak będzie działać moja lista znajomych?

Gracze będą mogli dodawać graczy z dowolnej platformy po wprowadzeniu dzielonych postępów. Po wprowadzeniu tej funkcji, lista graczy z aktywnego (głównego) konta zostanie ustawiona jako domyślna.

Aby dowiedzieć się więcej na temat dzielonych postępów i wspólnej rozgrywki, odwiedź naszą stronę: https://www.hirezstudios.com/crossplay/.