Ogłoszenia Realm Royale – Hi-Rez Presents


Zamknięta beta Realm Royale na Xbox

Gra Realm Royale jest teraz dostępna w zamkniętej becie na Xbox One!

Chcesz wziąć w niej udział? Przejdź na naszą stronę[realmroyale.com] i zarejestruj się, aby otrzymać klucz dostępu. Kody dostępu będziemy także rozdawać na naszym oficjalnym koncie na Twitterze oraz na stronach na Facebooku[facebook.com].

Twoje opinie na tym etapie są dla nas bardzo ważne! Dołącz do naszego oficjalnego serwera na Discordzie[realmroyale.com], aby przekazać nam swoje zdanie na temat bety i zgłosić znalezione błędy. Na tym serwerze możecie także czatować z twórcami gry, szukać członków drużyny i uczestniczyć w zabawnych wyzwaniach społecznościowych!

Realm Royale pojawi się już niedługo również na PlayStation 4! Więcej informacji na ten temat opublikujemy już wkrótce.

Darmowa Paczka spotkań trzeciego stopnia na PC

Gracze na PC mogą odebrać darmową Paczkę spotkań trzeciego stopnia poprzez Steam! Tutaj[www.realmroyale.com] znajdziesz więcej informacji na jej temat.

Przez czas ograniczony, Pakiet alfy będzie również o 34% tańszy!

Gobliny i inne ekscytujące nowinki w grze

Gobliny mieszkające w Kanionie goblinów przez wieki zbierały różne skarby. Gobliny mogą być znalezione przez ciekawskich poszukiwaczy przygód i spróbują uciec, jeśli będą miały taką okazję. Współpracuj ze swoją drużyną, aby je złapać i odebrać im skarby.

Wprowadzenie istot mieszkających w Królestwie pozwala nam na większą swobodę w tworzeniu wydarzeń i historii tego świata. Mamy szeroko zakrojone plany – więcej informacji na ich temat opublikujemy już wkrótce!