Ogłoszenia zamkniętej bety Realm Royale


W tym tygodniu wydaliśmy nowy Pakiet założycielski[www.realmroyale.com] na Xbox One i PlayStation 4! Wraz z rozpoczęciem tego nowego okresu naszej zamkniętej bety, przygotowaliśmy kilka ważniejszych ogłoszeń dot. zbliżającej się otwartej bety na początku następnego roku.

1 Bilet rozgrywek jest dostępny na Xbox One i PlayStation 4!

Bilet rozgrywek jest teraz dostępny na PC, Xbox One i PlayStation 4. Osiągnij 65 poziomów i odblokuj skórki kurczaka, wierzchowce, efekty skoków i inne przedmioty. Gracze zdobywają PD Biletu rozgrywek za rozgrywkę i ukończenie dziennych zadań. Każdy osiągnięty przez ciebie poziom odblokuje nowe nagrody!

Poszukujesz więcej informacji na temat 1 Biletu rozgrywek? Odwiedź naszą stronę[www.realmroyale.com]!

Nawet jeśli nie kupisz Biletu rozgrywek, to wciąż czekają na ciebie niespodzianki. Możesz wciąż zdobywać doświadczenie darmowej ścieżki Biletu rozgrywek i odblokować darmowe przedmioty! Dodatkowo, jeśli kupisz Bilet rozgrywek przed końcem sezonu, odblokujesz wszystkie specjalne przedmioty dostępne do osiągniętego przez ciebie poziomu.

Bilet rozgrywek będzie dostępny jedynie do połowy stycznia! Wszyscy gracze otrzymują podwójne PD Biletu rozgrywek aż do jego końca. Co więcej: z okazji świąt, gracze będą zdobywać czterokrotną ilość PD Biletu rozgrywek od piątku, 21 grudnia do środy, 26 grudnia!

Uruchomiony również zostanie sklep w grze! Gracze będą mogli odblokować różne skórki i elementy estetyczne za pomocą Koron, waluty Realm Royale.

Sklep Posążków kurczaków zostanie zamknięty

Nasz eksperyment z przedmiotami zbieranymi podczas meczu dobiega końca. Chcemy podziękować wam za przesłane opinie.

Po wkroczeniu w nową fazę bety, ogłaszamy, że Posążki przestaną być walutą w Realm Royale. Jednakże, już zdobyte Posążki mogą być wykorzystane aż do wprowadzenia aktualizacji 14 w styczniu! Gracze będą mieli do wyboru dwa sposoby wykorzystania Posążków:

  • Użyć ich do odblokowania skórek i innych elementów estetycznych do momentu wprowadzenia aktualizacji 14.
  • Zachowania Posążków, które zostaną wymienione na Korony po wydaniu aktualizacji 14 (z wykorzystaniem wybranego przez nas kursu wymiany).

Posążki zostały usunięte ze skrzyń, ale gracze wciąż mogą odblokować tę walutę za osiągnięcia podczas meczu.

Już niedługo ogłosimy więcej nowości w Realm Royale!

Pakiet alfa znika ze sklepu

Po przejściu do fazy beta, musimy pożegnać się z Pakietem alfa na PC. Pakiet alfa będzie dostępny do połowy stycznia.

Pakiet alfa zawiera:

  • Kalejdoskopowego rumaka
  • Emotikonę pozycji T alfy
  • Skórkę Kurczaka alfa
  • Graffiti alfy
  • Awatara alfy