Realm Royale pojawi się na Hi-Rez ExpoHi-Rez Expo odbędzie się 16-18 listopada w Światowym Centrum Kongresowym w Georgii! Gra Realm Royale będzie miała tam swoje miejsce i wiele wydarzeń!

Hi-Rez Presents

Od godz. 16:30 CET w piątek, 16 listopada, studia pod egidą Hi-Rez będą ogłaszać nowości w każdej z gier. To wydarzenie będzie transmitowane na Mixerze[mixer.com] o 16:30 CET w piątek, 16 listopada – więc możesz je oglądać wszędzie!

Weź udział w Turnieju założycielskim

Podczas Hi-Rez Expo, Mixer organizuje Turniej założycielski o puli nagród o wartości 25 000 USD! Gracze będą mogli zakwalifikować się do turnieju w piątek i sobotę od godz. 13:00 ET (19:00 CET)! Osoby, którym się to uda będą rywalizować o część puli nagród w niedzielę od 11:00 ET (17:00 CET)! Aby dowiedzieć się więcej na temat tego wydarzenia, odwiedź stronę turnieju.

Odbierz Paczkę spotkań trzeciego stopnia!

Niezależnie od tego, gdzie jesteś, możesz odebrać DARMOWĄ Paczkę spotkań trzeciego stopnia! Paczka zawiera skókę Kurczakomorfa i 100 Koron. Tutaj[www.realmroyale.com] możesz znaleźć więcej informacji na jej temat.

Gracze mogą również skorzystać z 34% przeceny Pakietu alfy na Steam! Pakiet będzie dostępny jedynie przez czas ograniczony.

Pakiet alfa zawiera:

  • Kalejdoskopowego rumaka
  • Emotikonę pozycji T alfy
  • Skórkę Kurczaka alfa
  • Graffiti alfy
  • Awatara alfy

Poznaj twórców gier

Twórcy gier pojawią się na spotkaniu w sobotę od 13:30 ET do 14:30 ET. Wpadnij i przywitaj się – zawsze fajnie jest pogadać z fanami!

Dwaj członkowie ekipy Realm Royale poprowadzą panel w sobotę o 14:00 ET. Rory „Drybear” Newbrough – dyrektor gry i Joshua Nash, manager ds. społeczności opowiedzą wam o Realm Royale i odpowiedzą na wasze pytania!

Złap kurczaki dzięki aplikacji „W pogoni za kurczakiem”!

Pobierz [skillshot.com] i złap kurczaki! W ciągu Hi-Rez Expo, musisz znaleźć 9 banerów. Wykorzystując technologię rozszerzonej rzeczywistości, można je zeskanować, aby znaleźć kurczaki! Za każdego złapanego kurczaka otrzymujesz 100 Posążków do wykorzystania w grze. Zbierz wszystkie 9, aby otrzymać skórkę Mrocznej łowczyni!

Zbierz odznakę Realm Royale

W tym roku, Hi-Rez Expo oferuje specjalny program zbierania odznak! Weź udział w pięciu różnych wydarzeniach, aby zdobyć odznakę Kurczaka Realm Royale! Gra w Realm Royale to jedna z metod otrzymania pieczątki w twoim paszporcie.

Podczas HRX możesz wziąć udział w trzech zajęciach Realm Royale, dzięki którym zdobędziesz pieczątkę:

  • Gra w Realm Royale
  • Wzięcie udziału w panelu podczas HRX
  • Spotkanie z twórcami gry podczas HRX

Graj w Realm Royale

Przygotowaliśmy dla was ponad 80 stanowisk Realm Royale na PC! Co więcej, czekają na was nagrody za grę!

A jeśli wolicie grać na konsolach, to też znajdzie się dla was miejsce! Pojawisz się na HRX? Poproś pracowników Hi-Rez o klucze dostępu do zamkniętej bety na Xbox!