Założyciele Realm RoyaleRealm Royale wkracza w fazę zamkniętej bety. Na początku następnego roku powinniśmy przejść w fazę otwartej bety. Faza alfa Realm Royale była pełna wrażeń – to wszystko stało się możliwe dzięki naszym fanom.

Z tej okazji, wszyscy gracze na PC, którzy rozpoczną rozgrywkę przed fazą otwartej bety, otrzymają tytuł i awatar Założyciela. Jest to swoista odznaka ofiarowana przez ekipę Heroic Leap Games w podziękowaniu za wasze wsparcie.

Z racji pojawienia się na Xbox One i PlayStation 4, chcemy również okazać graczom konsolowym naszą wdzięczność za zainteresowanie. Gracze, którzy kupią Pakiet założycielski Realm Royale na Xbox One i PlayStation 4 również otrzymają ten sam tytuł i awatar. Te przedmioty zostaną też przyznane wszystkim graczom, którzy kupili już Pakiet założycielski.

Dziękujemy za wasze wsparcie w roku 2018. Nie możemy doczekać się kolejnego roku ekscytujących ogłoszeń i nowości w naszej grze! Dziękujemy za bycie częścią historii Realm Royale i ku przyszłości!